Hakkımızda

Unvan Meslek Eğitim Kursları

Aşağıdaki kare kod ile ruhsatımızı sorgulayabilirsiniz.

Özel Unvan Meslek Eğitim Kursları; Eğitim kurumumuz 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu'na bağlı olarak Milli Eğitim Bakanlığı- Özel öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün 29.04.2009 tarih ve 420-37418 sayılı izini ile kurulmuş olup, kişilerin sosyal, kültürel ve mesleki alanlarda bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirmek üzere eğitim faaliyeti yürüten özel öğretim kurumudur. Ankara da yaygın eğitim faaliyetine devam eden kurumumuz mesleki eğitim, bilişim eğitimleri, kurumsal eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri alanlarında hizmet vermektedir.
Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Uluslararası Yardım Kuruluşları, Dernek ve Vakıflarla eğitim iş birliği faaliyetlerini sürdürmektedir.

Unvan Uzaktan Eğitim Kursları

Aşağıdaki kare kod ile ruhsatımızı sorgulayabilirsiniz.

Özel Unvan Uzaktan Eğitim Kursları; Eğitim kurumumuz 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu'na bağlı olarak Milli Eğitim Bakanlığı- Özel öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün 20.04.2015 tarih ve 4240277 sayılı izini ile kurulmuş olup, Özel Öğretim Kurumları Uzaktan Eğitim Yapan Dershane ve Kurslar yönergesine uygun olarak yüz yüze eğitim imkânı bulamayan kişilere uzaktan eğitimle fırsat eşitliği sağlamak ve eğitimle buluşturmak amacı ile kurulmuş özel eğitim kurumudur.
Uzaktan eğitim ile Ankara İstanbul başta olmak üzere 20 kişilik gruplar oluştuğunda her ilde sınav yaparak sertifikalandırma konusunda kolaylık sağlamaktayız. Tüm eğitim içerikleri kurum stüdyolarında en kaliteli şekilde hazırlanmaktadır. Kurumlara özel uzaktan eğitim ders paketleri hazırlanmaktadır. Kurumumuz kendi Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemini (LMS) kullanmaktadır.

Unvan Eğitim Kurumları

Ziyaretçilerimize Mesajımız

Ankara'da Türkiye’nin kalbinde yaktığımız eğitim meşalesini yurdumuzun dört bir kösesinde sizlere ulaştırmak için, hep daha iyisi olsun diye aralıksız çalışan UNVAN ailesi adına sizlere hoşgeldiniz diyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

MUSTAFA ERTUĞRUL KARABULUT
KURUCU MÜDÜR

error:
WhatsApp chat