Hakkımızda | Özel Ünvan Eğitim Kurumları

Hakkımızda

Özel Unvan Uzaktan Eğitim Kursları

Aşağıdaki kare kod ile MEB. ruhsatımızı sorgulayabilirsiniz.

Özel Unvan Uzaktan Eğitim Kursları; Eğitim kurumumuz 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu'na bağlı olarak Milli Eğitim Bakanlığı- Özel öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün 20.04.2015 tarih ve 4240277 sayılı izini ile kurulmuş olup, Özel Öğretim Kurumları Uzaktan Eğitim Yapan Dershane ve Kurslar yönergesine uygun olarak yüz yüze eğitim imkânı bulamayan kişilere uzaktan eğitimle fırsat eşitliği sağlamak ve eğitimle buluşturmak amacı ile kurulmuş özel eğitim kurumudur.
Uzaktan eğitime yurt içi ve yurt dışından herkes katılabilir. Kursumuz mesleki eğitim, bilgisayar eğitimleri, kurumsal eğitimler, sınavlara hazırlık eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri alanlarında hizmet vermektedir. MEB. Kurs bitirme sınavları sadece Ankara kurum merkezimizde yapılabilmektedir.
Kurumumuz Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Uluslararası Yardım Kuruluşları, Dernek ve Vakıflarla eğitim iş birliği faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm eğitim içerikleri kurum stüdyolarında özenle hazırlanmaktadır. Kurumumuz kendi Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemini (Unvan LMS) kullanmaktadır.

Unvan Uzaktan Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Mersis No: 0917017317300010

Unvan Eğitim Kurumları

Ziyaretçilerimize Mesajımız

Ankara'da Türkiye’ nin kalbinde 2009 yılında yaktığımız eğitim meşalesini 2015 yılında yurdumuzun dört bir kösesinde sizlere ulaştırmak için Unvan Uzaktan Eğitim Kursunu hizmetinize sunduk, hep daha iyisi olsun diye aralıksız çalışan UNVAN ailesi adına sizlere hoş geldiniz diyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Mustafa Ertuğrul KARABULUT Kurucu Müdür

error:
WhatsApp chat